Web Analytics
E shtunë, 15 Qershor, 2024
26.4 C
Pristina

Tag: Loredana

Loredana shkon në pushime me të dashurin, sjell foto krah tij nga bregdeti

Reperja e njohur kosovare, Loredana Zefi, po e shijon momentin e saj të bukur të pushimeve bashkë me të...

E tregon publikisht, ja kujt po i’a ka frikën i dashuri i Loredanës

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Loredana e ka konfirmuar muaj më parë lidhjen me yllin e Borussia Dortmundit, Karim...

Noizy dhe Karim të pandashëm, Loredana habit me foton e fundit

Lidhja e dashurise mes Loredanes dhe futbollistit te njohur Karim Adeyemi komentohet shpesh ne rrjet. Por, një miqësi e fortë...

Ky është raporti i Hanës me të dashurin e nënës së saj

Disa muaj më parë, Loredana bëri publike lidhjen e saj me një futbollist të njohur gjerman. Duket se ai ka...

Loredana fejohet me të dashurin e ri futbollist?

Romanca midis Loredanës dhe Karim Adeyemi duket të ketë arritur një nivel të ri. Në ditët e fundit, vëmë re...

As Mozzik e as Karim, Loredana tregon se kush ishte dashuria e saj e parë

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Loredana na ka zbuluar se kush është dashuria e saj e parë. Teksa të...

I dashuri i komenton në shqip Loredanës, ja çfarë i shkruajti!

Prej kohësh reperja e njohur, Loredana Zefi, gëzon një marrëdhënie të shëndetshme me futbollistin Karim Adeyemi. Ka qenë Karim ai...

Loredana publikon vajzën e saj Hanën në këtë gjendje, një ‘humoriste’ e lindur

Loredana është padyshim një nga këngëtaret më të njohura shqiptare me famë ndërkombëtare. Ajo po vazhdon karrieren e saj mes...

Sa i kujdesshëm, i dashuri i Loredanës bën gjestin e veçantë për Hanën vajzen e Loredanes e Mozzik-ut

Loredana ka kohë që ka njoftuar lidhjen e re me futbollistin e njohur Karim Adeyemi. Ajo shpesh sjell momente nga...

‘Shokohet’ rrjeti, publikohet video ku shihet Loredana dhe Noizy duke qëndruar në të njëjtën shtëpi

Loredana dhe Noizy kanë pasur bashkëpunim muzikor që ka rezultuar shumë i suksesshëm. Por, dyshja duket që përpos kolgeialitetit kanë...

Karim Adeyemi publikon foto intime me Loredanen

Loredana dhe Karim Adeyemi duket se po përjetojnë ditët e tyre më të mira. Çifti herë pas herë poston momente...

Loredana nuk mundet të duroj më, i rikthehet të kaluarës

Loredana Zefi, kohët e fundit mori një vendim për dukjen e saj, ajo pas shumë vitesh ndryshoi ngjyrën e...