Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Loredana publikon vajzën e saj Hanën në këtë gjendje, një ‘humoriste’ e lindur

Loredana është padyshim një nga këngëtaret më të njohura shqiptare me famë ndërkombëtare.

Ajo po vazhdon karrieren e saj mes Gjermanisë dhe Kosovës duke prodhuar hite në dy vendet.

Pasi është nënë e një vajze që e ka me reperin Mozzik, ajo shpesh sjell pamje me vajzën e saj Hanen.

Së fundmi në InstaStory ajo ka publikuar një video qesharake të Hanës duke luajtur me qenin në shtëpi./InfoKosova/

Shiko videon:

Të fundit