Web Analytics

As Mozzik e as Karim, Loredana tregon se kush ishte dashuria e saj e parë

Botuar nga: InfoKosova

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Loredana na ka zbuluar se kush është dashuria e saj e parë.

Teksa të gjithë prisnim të thoshte Mozzik apo Karim, duke ditur se me ta ka pasur romanca të gjata dhe publike, në fakt ajo nuk e ka pasur aspak fjalën për pjesën romantike.

Ajo ka postuar një story, ku tregohet se dashuria e parë e një vajzë ēshtë babai, duke konfirmuar se i ati është gjithçka për të.

Shiko foton:

Të FUNDIT