Web Analytics

Etiketim: Mozzik

Në lidhje me Mozzik? Kiara Tito zbulon gjithçka

Ditëve të fundit në mediat rozë është përfolur se Kiara Tito ka nisur lidhje dashurie me reperin, Mozzik.I gjithë ky dyshim erdhi pasi e...

Mozzik në një romancë me Kiara Titon? Ja fotot që ngritën...

“Kjo verë nuk do të na gjejë beqar”, shkroi Mozzik në një postim në Instagram para disa ditësh duke ndezuar dyshimet se është në...

Loredana ja kaloi me klikime por Mozzik paska nisur një lidhje...

Jo shumë kohë më parë Mozzik u shpreh se kjo verë nuk do ta gjejë beqar dhe nuk paska gënjyer.Në Instastory ka publikuar një...

Noizy thumbon Butrint Imerin, Taynën dhe Mozzik në rrjetet sociale?

Bashkëpunimi i Loredana Zefi dhe Rigels Rajkut ose ndryshe i njohur me emrin e artit Noizy duket se do të jetë hiti i kësaj...

Rastësia që bëri prapë bashkë Mozzik dhe Loredanën… 

Ata kanë qenë një nga çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar për bashkimet dhe ndarjet e tyre.E kemi fjalën për Mozzik dhe Loredanën...

Mozzik pas dështimit të Sunny Hill në Prishtinë: Qysh janë tu...

Festivali shum i njohur Sunny Hill nuk do te mbahet sivjet ne Prishtine.Dështimi i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë, ka bërë që artistët shqiptar...

Mozzik me foto të Kadri Veselit uron Ditën e Çlirimit: Pas...

Mozzik është njëri ndër reperët e paktë që mbështesin parti politike.Ai ka treguar gjithmonë hapur mbështetjen e madhe për Partinë Demokratike të Kosovës, dhe...

Një ditë pasi u ‘’zbulua’’ lidhja e re e Loredanës, reagon...

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik krahas karrierës është i komentuar edhe për jetën private, reperi nga Ferizaj prej vitesh ishte në lidhje me reperen,...

Shfaqja tërheqëse e Taynas në Monako, Mozziku i ben komentin epik 

Ndërkohë që fansat janë në pritje të bashkëpunimit ndërmjet Taynas, Mozzikut dhe Butrint Imerit, reperja ka cmendur ata me pozat e shpërndara në rrjetet...

Anxhela Peristeri bënë zgjedhjen e saj në mes Majkut dhe Mozzikut

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ishte pjesë e emisionit “Mirage” këtë jave.Ajo në rubrikën “Kë Zgjedh”, u ‘detyrua’ të zgjedh në mes emrave të...

LAJMET MË TË LEXUARA