Web Analytics

Mozzik thumbon keq me postimin e fundit, me kë e ka?

Rap-artisti i njohur, Mozzik, të premten (14 qershor) publikon albumin e ri të titulluar “Mërgimstar”.

Ka premtuar shumë sa i përket këtij projekti, ndonëse ka realizuar 20 këngë bashkë me videoklipe.

Reperi ka publikuar një status të papritur në rrjete sociale, por nuk dihet se për çfarë e ka dhe kujt i drejtohet.

“Artisti më i urryer nga artistët”-ka shkruar ai, i cili duket si një thumb hapur për kolegët.

Shiko foton:

Nga rubrika