Web Analytics

Luiz Ejlli sërish pritet të vije në Kosovë, ja në cilin qytet pritet të përformojë kësaj radhe

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari si dhe njëkohësisht edhe fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, para pak ditësh mbajti koncert në një klub nate në Gjakovë.

Por ftesat e tij në Kosovë po vazhdojnë.

Me datën 20 maj Luizi pritet të performojë në qytetin e Ferizajit, në një club nate.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Luizi me një story, ku bashkë me të do të këndojnë edhe Donald dhe Romeo Veshaj, si dhe Irkenc Hyka.

“Ferizaj mezi pres t’iu takoj” ka shkruar Luizi.

Shiko postimin:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT