Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Luiz Ejlli vjen me koncertin e parë në Kosovë

Këngëtari si dhe njëkohësisht edhe fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, pas pak ditësh do të përformojë në një klub nate në Gjakovë.

Këtë e ka bërë të ditur vet klubi, ku Ejlli do të paraqitet me 13 maj në Gjakovë, bashkë më dy këngëtaret e njohur nga Shqipëria Klajdi dhe Bruno.

Ky koncert do jetë i pari në Kosovë kur fansat e Luiz Ejllit do të mund ta shohin nga afër fituesin e BBVA2, si dhe të argëtohen me muzikën e tij.

Këngëtari Luiz Ejlli gjatë natës së djeshme ka mbajtur edhe koncertin e parë në Shqipëri dhe të shumë pritur nga fansat e tij pas daljes nga Big Brother VIP Albania 2.

Në krah të tij ka performuar edhe reperi i famshëm shqiptar, Noizy, i cili gjithashtu ishte i ftuar në të njëjtën diskotekë.

E teksa dhuruan atmosferë për publikun, dyshja njëherësh paralajmëruar para turmës së fansave edhe një bashkëpunim.

Shiko foton:

Nga rubrika