Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Luizi feston sot ditëlindjen, brenda surprizës së Kiarës

Në një sezon plot gaforresh, sot feston edhe gaforrja më e përfolur e vitit në Shqipëri.

Luiz Ejlli ka sot ditëlindjen dhe bën 38 vjeç.

E në këtë ditë të veçantë sigurisht surprizën e parë dhe mëtë bukur e mori nga Kiara.

Moderatorja i kishte përgatitur atij një darkë romantike, zbukuruar me lule e qirinj.

Një surprizë që sigurisht i ka pëlqyer shumë djalit të ditëlindjes i cili e falenderoi publikisht partneren e tij.

Kiara i ka bërë edhe një urim romantik publik Luizit.

Teksa ka ndarë disa foto nga darka e tyre ajo shkruan:

“Në të mirë e në të keq, gjithmonë bashkë!

happy birthday love, ashtu siç ke zemrën, e paç gjithë jetën.”

Shiko Fotot dhe Videon:

Të fundit