Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Luizin e ngacmon nje fanse në koncert, ky ishte reagimi i tij

Luiz Ejlli është fituesi i Big Brpther Vip Albania 2.

Emri i tij është kthyer në një fenomen ku vazhdon të komentohet në masë te madhe në trojet shqiptare, shkruan InfoKosova.

Pas thyrjes së shumë rekordeve në klikime në rrjete sociale, Luizi po ‘thyen’ rekorde më koncerte dhe me fansa te mbledhura.

Natën e kaluar ai ka pasur një moment interesant, teksa këndonte dikush nga fansat e tij thirri “Olta”.

Reagimi i këngëtarit ishte epik.

Për më shumë shiko videon:/InfoKosova/

@championstikk

#luizejlli #luiz #luizejlliofficialfans #luizkiara #meluizin #kosova #albania #kiaratito #shonatan #malsore #almira #noizy #mozzik #ylllimani #elvanagjata #dhuratadora #shkodra #prishtina #tirana

♬ original sound – ChampionsTik

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu