Web Analytics
BallinaSHOWBIZLuksi i Labinot Tahirit, blen shtëpi në lagjen luksoze në Ferizaj

Luksi i Labinot Tahirit, blen shtëpi në lagjen luksoze në Ferizaj

Këngëtari kosovar Labinot Tahiri- Labi, ka blerë shtëpi në një lagje luksoze në Ferizaj.

Lajmin e bëri të ditur vet artisti përmes një postimi në “Facebook”.

Ai shkroi se është i kënaqur me ambientin e mrekullueshëm të lagjes, e cila është në vendlindjen e tij në Ferizaj.

Gjithashtu shtoi se në këtë lagje pritet të ketë edhe banorë nga Kosova e Diaspora.

Jemi të lumtur që Lagjes Magjike i është bashkuar një artist, humanist dhe atëdhedashës si Labinot Tahiri!

Jetesa e qetë, e rehatshme dhe kualitative vlerësohet nga të gjithë – dhe bazë e të gëzuarit të këtyre vlerave është gjithmonë shtëpia, vendi që na plotëson.

Edhe ne jemi të kënaqur me korrektesinë tuaj dhe ambientin e mrekullueshëm të kësaj lagje madheshtore, e cila është në vendlindjen time,

Ferizaj Kosovë e Shqipërisë.

Ju uroj të gjithëve suksese, mundesi dhe rehatu nē lagjen e bukur ku tani edhe unē jam banorë i saj./Indeksonline/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit