Web Analytics

“Ma ke lënë djalin pa …”, Kiara zbulon kritikën që i bëri nëna e Luizit

Kiara Tito ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Më Lër Të Flas”, ku ka folur për takimin e saj me nënën e Luizit.

Kiara tha se nëna e Luizit ishte shumë e ngjashme si karakter me këngëtarin, ndërsa zbuloi dhe një kritikë që ajo i kishte bërë.

Ajo tha se Angjelina Ejlli e kritikoi për faktin që ajo nuk ka gatuar asnjëherë në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

“Vjehrra ishte shumë e mirë, zonjë grua, e bukur, simpatike.

Super karakter, i ngjante shumë Luizit.

E putha, dhe ajo më përqafoi.

Kaluam shumë mirë.

Më tha dhe një gjë: Pse ma ke lënë djalin pa ngrënë.

Si nuk ke gatuar asnjëherë.

I thashë jo provat, jo presioni”, tha Kiara.

Nga rubrika