Web Analytics

Majlinda Zeka e ‘kallë’ lojën me poza nga New York-u

Botuar nga: InfoKosova

Bukuroshja Majlinda Zeka së fundi nuk ka qenë shumë aktivë në rrjete sociale.

Megjithatë, nuk ka mundur pa postuar diçka nga një vend që e lakojnë të gjithë.

Majlinda është në New York dhe nga atje ka shprendarë disa fotografi në Instagram, foto këto që kanë marrë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Majlinda, e cila është nënë e një djali, po duket bukur dhe shumë fine në këto fotografi./Kosovarja/ Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT