Web Analytics

Mami i Loredanës është fiks si nënat tona…

Botuar nga: InfoKosova

Ajo është repere, shfaqet shpeshherë si agresive në tekstet e këngëve të saj por kur vjen puna tek nëna e saj jep llogari si të gjitha ne.

E keni parasysh kur jeni me pushime dhe nënat tuaja u kërkojnë foto?!

Të njëjtën gjë kërkon dhe mamaja e Loredanës.

Prandaj të gjitha fotot që i ka çuar nënës së saj Lori ka vendosur nëpërmjet një albumi edhe me të gjithë ndjekësit e saj.

Janë shumë stil dhe funny siç është vetë Loredana.

Shiko fotot:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by babymama (@loredana)

Të FUNDIT