Web Analytics

Mbani frymën vajza, kjo foto e Azemit “shkriu” të gjitha

Azemi u bë i njohur për publikun shqiptarë nga “Big Brother Vip Kosova”, këtë vit.

Ai morri vëmendje edhe me stilin, dhe bukurinë fizike që ka.

Së fundmi ai ndau një fotografi duke buzëqeshur.

Kjo pozë u pëlqye nga ndjekësit e tij, ku dominojnë vajzat./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika