Web Analytics

Mbërrin ambulanca në ‘Ferma VIP’, banori niset me urgjencë drejt spitalit, kjo është gjendja e tij

Botuar nga: InfoKosova

Teksa luante volejboll, aktori Florian Agalliu ka lënduar këmbën në ‘Ferma VIP’.

Ambulanca mbërriti në ambientet e fermës dhe pasi u largua për të marrë ndihmën e specializuar mjekësore ai u kthye përsëri në fermë.

Pasi u rehatua në krevatin e tij në dhomën e gjumit, Flori tha se këshilla e mjekëve ishte që të mos lëvizë për 6 ditë.

“Më bënë eko. Do nja 5-6 ditë regjim. Ai më tha që këshilla ime është mos e luaj fare“, tha Flori.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Të FUNDIT