Web Analytics

‘Mbretëresha’ e Instagramit, edhe njëherë merr gjithë vëmendjen

Botuar nga: InfoKosova

Rusja bukuroshe definitivisht po çmend ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo së fundmi ka po.zuar edhe njëherë mjaft e ‘nxehtë’ duke vënë në pah linjat e saj për të cilat ajo merr vazhdimisht vëmendjen.

Anastasiya ndiqet nga dhjetëra milina ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Riv.alja e Kim Kardashian, jo rrallë herë e tepron me ekspozime, dhe nuk e ka fare vështirë të tregojë të gjitha pjesët.

Shiko Fotot:

Të FUNDIT