Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Me këtë vallëzim provokuese Nora ‘çmend’ meshkujt në diskotekë!

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ndërsa se fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke vallëzuar në një diskotekë të kryeqytetit.

E veshur ngushtë dhe provokuese, me këtë vallëzim Nora ka ‘çmendur’. /ORAinfo/

Shikojeni vallëzimin e saj seksi…

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu