Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Me këtë veshje nuk iu ka ra ta shihni Yllka Kuqin

Këngëtarja ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit.

Në storie në Instagram, ka publikuar një imazh me veshje ndryshe nga të cilat jemi mësuar ta shohim, e që janë elegante.

Yllka, shihet e veshur me xhinse dhe ka zbuluar barkun nga bluza e shkurtër të cilën ka zgjedhur ta vesh.

Me një ndryshim në dukje, artistja padyshim se duket bukur.

Pajtohen?/Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu