Web Analytics

Mëngjesi i ftohtë – gjatë ditës ngritje e temperaturave

Botuar nga: InfoKosova

Sot në Kosovë moti do të jetë kthjelltë, me vranësira të vogla dhe intervale me diell.

Mëngjesi do të jetë i ftohtë.

Temperaturat do të shënojnë ngritje gjatë ditës, me minimale që do të lëvizin prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 17°C.

Moti stabil pritet të vazhdojë edhe gjatë natës.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-32 km/h. /Telegrafi/

Të FUNDIT