Web Analytics

Mihrija dhe Lora i bëjnë ‘diss’ Zhaklinës, me këtë këngë për kosovarët

Botuar nga: InfoKosova

Deklarata e Zhaklinë Lekatarit ditë më parë se ndjehet e sigurt në mes të Serbisë, ka ngjallur shumë reagime.

Në mesin e disa të famshmeve që i reaguan asaj, janë edhe Mihrija dhe Lora.

Motrat këngëtare i kanë bërë diss Zhakut përmes këngës kushtuar kosovarëve.

Ato u shfaqën bashkë dhe filluan ta këndojnë këngën e njohur në mes të qytetit.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha)

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT