Web Analytics

Mirdoni dhe Elmedina shfaqen më të dashuruar se kurrë në publik

Ish banori i ‘Big Brother VIP Kosova’ Mirdon Pacolli është mjaftë i përfolur në mediat rozë.

Që nga hyrja në shtëpinë me të famshme në vend Mirdoni ka treguar historinë e tij me Elmedinën.

Çifti po i shijojnë ditët me njëri tjetrin.

Një foto që ka publikuar Elemdina duket mjaftë tërheqëse ku nuk ka munguar as komenti i Mirdonit duke i shpreh dashurinë./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika