Web Analytics

Momenti kur ministri Hekuran Murati i kërkon syzet pas grushtave në Kuvend

Botuar nga: InfoKosova

Edhe Ministri i financave Hekuran Murati është përfshi në përleshjen në Kuvend.

Murati, është goditur dhe me këtë rast i kanë rënë syzet në tokë.

Në një moment, pas dy goditjeve të njëpasnjëshme, ministri shihet duke i kërkuar syzet në tokë, shkruan “Kosovarja”.

Përleshja fizike mes pozitës dhe opozitës në Kuvendin e Kosovës tashmë është shndërruar në diskutimin më të madh në vend.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT