Web Analytics
BallinaSHOWBIZMorena nuk e ka problem, fotografohet pa të brendshme

Morena nuk e ka problem, fotografohet pa të brendshme

Morena komentohet shumë për linjat dhe bukurinë e saj.

Por përtej kësaj, Morena komentohet edhe për jetën e saj tejet luksoze.

Morena ka kohë që jeton në Stamboll, ndërsa raportohet për lidhje të saj me njerëz të fuqishëm të botës së biznesit.

Modelja nga Prishtina nuk heziton t’i njoftoj fansat e saj me luksin që e rrethon.

Madje ajo shpeshherë publikon imazhe ku shfaqet super provokuese.

E se fundmi Morena ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur goxha provokuese.

E ajo që bie në sy është se Morena nuk ka veshur fare jelek në këtë paraqitje.

Kaq provokuese po duket ajo. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit