Web Analytics

Morena Taraku ndanë foto të këtij mashkulli, thotë se është dashuria e saj e jetës

Morena Taraku prej kohësh është shpërngulur në Stamboll ku sic bën të ditur ajo po qëndron bashkë me babain e saj.

Ajo nga atje shpesh ndanë imazhe nga përditshmëria dhe njësoj ka vepruar edhe së fundi.

Modelja dhe këngëtarja e suksesshme kësaj radhe ka ndarë një selfie të babait të saj, me të cilin vërehet se është shumë e lidhur.

Mirëpo vëmendje merr mbishkrimi i ndjerë mbi këtë fotografi ku ajo e quan babain e saj ‘dashuri të jetës’./InfoKosova/

Shiko Foton:

Nga rubrika