Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Mos i humbisni këto fotografi mahnitëse të Dua Lipës

Këngëtarja e famshme Dua Lipa, së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar disa fotografi ku u shfaq e veshur me një fustan.

Vendin të cilin e ka përzgjedhur kësaj radhe është pranë një pishine ku po duket e mrekullueshme, transmeton Indeksonline.

Ajo vendosi në duar unaza me flutur dhe një qafore.

“Ngjyra të mrekullueshme të bukura”, komentoi një fans.

Një tjetër fans shkroi: “Keni një bukuri të paparë”./Indeksonline/

Shiko fotot:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu