Web Analytics

Mozziku marakli i këpucëve interesante, këto nuk i kishit imagjinu kurrë

Botuar nga: InfoKosova

Janë veshjet, veturat dhe jeta luksoze të cilën e bënë Mozzik të veçohet nga te tjetër.

Reperi vazhdon të merr vëmendje me disa detaje në dukjen e tij, shkruan InfoKosova.

Pak ditë me parë Mozzik kishte zgjedhur një pal çizme interesante, por këpucët e sotit janë akoma më interesante.

Shih fotografinë më poshtë dhe vlerso./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të FUNDIT