Web Analytics

Nëse iu humbet gruaja këtë ditë, ja ku mund ta gjeni!

Botuar nga: InfoKosova

Fituesi padiskutushem i Big Brother Vip Albania 2, Luiz Ejlli ka fituar fame dhe dashuri pertej kufijve shqiptar.

Kosova eshte shteti i cili e ndoqi Luizin me shume simpati dhe vemendje, ku qe nga hyrja e deri te dalja e tij ai po gezon dashurin e tyre, shkruan InfoKosova.

Eshte data 13 maj, ku do ta sjell kengetari me te pelqyr te momentit Luiz Ejlli ne Gjakoven e Kosoves.

Këtë e ka bërë të ditur vet klubi, ku Ejlli do të paraqitet me 13 maj në Gjakovë, bashkë më dy këngëtaret e njohur nga Shqipëria Klajdi dhe Bruno.

Ky koncert do jetë i pari në Kosovë kur fansat e Luiz Ejllit do të mund ta shohin nga afër fituesin e BBVA2, si dhe të argëtohen me muzikën e tij, prandaj nese gruaja ‘iu humbet’ kete dite, garant te Luizi e keni./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT