Web Analytics

Ngrohtë dhe me diell

Botuar nga: InfoKosova

Për të premten në Kosovë parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 9 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 21 deri në 23 gradë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 15-35 km/h. /Telegrafi/

Të FUNDIT