Web Analytics
BallinaSHOWBIZNjë teze si Luana, i ka organizuar mbesës festë madhështore për ditëlindje

Një teze si Luana, i ka organizuar mbesës festë madhështore për ditëlindje

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe atë kosovar duke u pelqyer gjithmone me projektet qe sjell.

Emisioni i saj i radhës është “Zemër Luana”, i cili po pëlqehet shumë nga të gjithë, duke arritur shifra rekord klikimesh.

Ndërkaq, ajo nuk është shumë e hapur për jetën personale, por sot ka ndarë pjesë nga festa e mbesës së saj, e cila duhet se ka një festë madhështore të ditëlindjes.

“Tezhja mbaron per ty!

Gëzuar ditëlindjen Marget”, ka shkruar Luana në një postim në Instagram.

Ndryshe, edhe Marina dhe geti emocionuan me urimet per te voglen e tyre./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit