Web Analytics

Njihuni me bashkëshorten bukuroshe dhe fëmijët e këngëtarit Shkumbin Ismaili

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur shqiptarë Shkumbin Ismaili për jetën private shumë herë është treguar i rezervuar.

Ai aktualisht është me pushime në Disneyland me familje.

Nga vendi më i bukur në Francë nuk ka munguar as foto familjare të Shkumbin Ismailit.

Kujtojmë se Shkumbini është një nga këngëtaret me zërin unik në skenën e muzikës./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT