Web Analytics

Nora lajmërohet nga Parisi, kaq provokuese është veshur

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë, jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj, ë fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Se fundmi Nora është duke qëndruar në Paris të Francës nga atje, ajo ka sjell disa video ku shfaqet goxha joshëse e veshur me fustan të shkurt dhe e kombinuar bukur në veshje, Nora po shkëlqen në pamje.

Nora Istrefi mbetet si nje nga kengetaret me atraktive, perkunder se vitet po kalojne Nora vetem po behet me e bukur dhe atraktive duke i sfiduar edhe vajzat me te reja me format trupore./ORAinfo/

Shiko videon:

Të FUNDIT