Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Nora reklamon trupin seksi, ‘harron’ të vesh riçipeta!

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ndërsa se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super Hot.

Me veshje të ngushtë dhe provokuese, ajo që bie në sy është se Nora ka ‘harruar’ të vesh riçipeta.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu