Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Nuk do besoni sa shumë paska ndryshuar Luan Krasniqi

Luan Krasniqi është figura më e njohur e historisë së boksit shqiptar.

Ai, ka luftuar si luan në ringje të mëdha, duke fituar titujt më të lakmuar.

Luan Krasniqi mbetet interesant për publikun shqiptar dhe botëror.

Jeta dhe eksperiencat e tij nuk janë të zakonshme.

Sot, sportisti i shndërruar në trajner, duket më ndryshe, por shumë në formë.

Siç mund të shihet në shumë nga postimet e tij në rrjet, ai është një person mjaftë i përkushtuar ndaj familjes./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të fundit