Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Nuk ka shpresa për Amosin, Dea sqaron raportin me të, thotë se është vetëm një shok për të

Dea dhe Amosi kishin treguar një afërsi me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së “BBVA”.

Pas daljes së Amosit nga shtëpia, duket se gjërat përfunduan.

E ftuar në “Më lër të flas”, Dea shpjegoi përfundimisht raportin me aktorin e lartpërmendur.

Ajo u shpreh se nuk ka pëlqim për të, madje nuk ruan as miqësi jashtë formatit.

“Nuk është se kisha turp brenda dhe prita. Po, shumë djalë i mirë është.

E vlerësoj shumë. Të gjitha i ka. Nuk i mungon asgjë. Një shok shumë i mirë”, është shprehur ajo./Lajmi/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu