Web Analytics

Nusja e Goldit vishet në fustan dasmash, i lë në hije të gjitha nuset e estradës

Ermira u bë e njohur pas marteses me këngëtarin e njohur Arian Aguushi, i njohur me emrin artistik si Gold Ag.

Cifti janë bërë edhe prindër të dy fëmijëve djem, me të cilet shpesh ndajnë edhe imazhe në rrjete sociale.

Por, Ermira së fundmi ka publikuar një foto ku shihet me fustan të gjatë dasmash.

Ajo është kombinuar me flokët e lëshuar dhe grim të theksuar dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika