Web Analytics

Olta dhe Efi përballen pas BBV: Flet me trutë e Luizit

Botuar nga: InfoKosova

Edhe pas daljes nga shtëpia e famshme, duket se banorët kanë të njëjtat qëndrime krah njëri-tjeri, për mos të thënë se janë dyfishuar inatet dhe debatet.

Në Post Big Brother kanë nisur sërish përplasjet dhe mes Efit dhe Olta Gixharit.

Kjo e fundit e ka cilësuar Efin si fanse të Luizit dhe se duhet të përgjërohet Deas për gjithë fansat që i ka dhuruar.

Ndërkohë aktorja e ka akuzuar Efin se e ka shitur, pas darkës mes tyre që organizoi BVV.

Të FUNDIT