SHOWBIZ

Sellma e ka “lidh me të fortit”, i komenton faqja 22 milionëshe e familjes Kardashian

Grimerja e njohur Sellma njihet për talentin e saj për grimin, madje ajo ka marrë vëmendjen edhe jashtë trojeve shqiptare shkaku i talentit të...

Sa shumë e provokon këtë djal të ri Fjolla Morina

Këngëtarja ka dëshirë që me të gjithë të mbaj kontakte, shoqërohet me shumë njerëz, figura publike dhe jo publike, shkruan “InfoKosova”. Fjolla ndodhet në bregdetin...

Rovena Stefa modernizohet, sot ju lë pa fjalë me pamjen e saj

Është njëra ndër këngëtaret tona e cila ka disa këngë të cilat pavarësisht që janë publikuar para shumë vitesh, dëgjohen e pëlqehen ende, shkruan...

Modelja shqiptare viziton alpet e Zvicrës

Vip-at shqiptarë shpesh vizitojnë vendet e bukura nëpër botë, njëra ndër to është dhe Dhurata Lipovica, shkruan “InfoKosova”. Është shumë e qartë se njeriu zgjedh...

Cila këngëtare po ushtron kickbox

Nuk ka treguar asnjëherë se ka këtë pasion ndaj këtij sporti, tani kuotuam se Dafina e do shumë kickboxin, shkruan “InfoKosova” Gjithmonë është shfaqur elegante...

Ky është mbreti i Morena Tarakut, ju njoftojmë me të!

Morena Taraku shumë shpesh është pjesë e thashethemeve të ndryshme në rubrikën rozë. Së fundmi ishte përfolur për veturën e saj e cila ngjalli shumë...

LAJME

Vjosa Osmani: Vet populli vendosi për këtë koalicion

Vjosa Osmani, në një intervistë për emisionin Opinion tregoi se grupet punues të Vetëvendosjes dhe LDK-së duket se kanë normalizuar programet e dy partive...

Atifete Jahjaga takohet me miken e Kosovës zonjën Albright, ja ç’biseduan

Ish Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga dhe njëherit e vetmja presidente femër e republikës sonë, ka takuar Sekretaren Albright, shkruan "InfoKosova". Në këtë...

Tomë Gashi tregon se çka shkruante Astrit Dehari në ditarin e tij

Tomë Gashi ishe i ftuar në emisionin "Kojshia Show" ku nuk hezitoi të tregonte edhe pjesë të ditarit të Astrit Deharit. Shikoni çka shkruante Astrit...

Vajza që emocionoi fortë e shokun e Astrit Deharit “live” në emison

Në emisionin "Kojshia Show" këtë të diele ishte mysafirë edhe njëri nga shokët e Astrit Deharit, ai ishte Adonis Tahiri që njeherit është drejtor...

Tomë Gashi: Astrit Dehari u kërcnua dy javë para se të ndodhte rasti. Ja nga kush!

Tomë Gashi avokati i familjes Dehari ishte mysafirë në emisionin "Kojshia Show". Ndër te tjera ai tregoi edhe se Astrit Dehari ishte kërcnuar para se...

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Moti për vikend do të mbaj si në vijim. Për të gjithë ju që doni ta dini se si do të jetë moti shikojeni tani. 9.11...

FUN

Fotografi të pabesueshme, pa asnjë ndërhyrje nga photoshopi

Në botë ka shumë vende të cilat të mahnitin me bukurinë e tyre. Mirëpo, jo gjithmonë arrijmë të dimë për këto vende apo t'i vizitojmë. Mirëpo,...

17 fotografitë që duhet shikuar dy herë për ti kuptuar

Ndonjëherë përfundoni me fotografitë më të mira kur ju i prisni më së paku ato, shkruan InfoKosova. Një kombinim me fat i rrethanave një humor...

E tmerrshme, gruaja ia thyen “Bilbilin” të dashurit duke kryer mardhënje

Një grua ka treguar për momentin e sikletshëm kur ia theu të dashurit të saj "Bilbilin" gjatë mardhënjes. Megan Barker dhe partneri Adam Francis ishin...

Një aftësi interesante, shikoni si e bënë bartjen e mallit ky njeri

Në Vietnam ka më shumë se 37 milionë motoçikleta që punën më të madhe e bëjnë për bartje të gjërave. Megjithatë, këtë herë kjo bartje...

Na Ndiqni

609,178FansaPëlqeje
29,781NdjekësitNdjek
1,053NdjekësitNdjek

SPORT

Edhe një tjetër mungesë pas Vedat Muriqit për Kosovën para ndeshjes me Republikën Çeke !

Pas lëndimit të Muriqit, Kosova e ka marrë edhe një goditje tjetër para ndeshjes së nesërme kualifikuese për Euro 2020 kundër Republikës së Çekisë,...

Kush është kjo bukuroshe që po e shoqëron futbollistin kosovar?!

Mergim Vojvoda është njëri nga futbollistët tanë shumë i dalluar. Ai ka një pamje të bukur dhe luan mirë futboll, prandaj dhe pëlqehet shumë. Futbollisti i...

Ylli i Liverpool-it e ka zënë këtë bukuroshe

Ylli futbollistik i Liverpool qenka me shumë fat. Ai e ka zënë për të dashur një bukuroshe. Perrie Edwardsi nga grupi Little Mixi ka nxitur spekulime...

Opinion

Pse s’ka progres në kosovë tash e sa palë zgjedhje?

Stina e vjështës edhe pse vjen gjithmonë me plotë ngjyra dhe gjethe që bien dhe mbulojnë tokën, këtë vit bashkë me to bien edhe...

Pse Vjosa Osmani mund ti fitojë zgjedhjet, dhe pse Vetëvendosje duhet ta krijojë fitoren absolute!?

Kandidimi i Vjosa Osmanit për kryeministre, po ia del të zgjojë një pjesë të ashtuquajturve votues të fjetur, i cili është vargoi më përcaktues...

AUTO-TECH

KURIOZITETE

MJEKËSI

LAJMET E FUNDIT

web
analytics