-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019

TË FUNDIT

Linda Halimi bën plazh me burrin dhe vajzën, ja si duket trupi i saj pak muaj pas lindjes

Lindita Halimi tash e sa vite është zhvendosur nga Kosova në Amerikë ku është duke jetuar me burrin e saj dhe me vajzën, shkruan...

Gold AG dhe Anxhela në një lidhje dashurie? Kuptojeni tani

Arian Agushi - Gold AG, prej vitesh vazhdon ta mbaj statusin "beqar", shkruan "InfoKosova". Edhe pse ka arritur një moshë ku e ka kohën që...

Anita Muçaj përherë të parë shfaqet me vëllaun e saj pas shumë kohësh, ja si po duket ai

Anita Muçaj është njëra ndër folëset e lajmeve në Televizionin Publik të Kosovës e cila pëlqehet shumë, shkruan "InfoKosova". Tanimë është e martuar me kryeministrin...

Edhe Medën e rroku i nxehti, i heq të gjitha

Meda kësaj radhe nuk na erdhi me ndonjë këngë të re, por me një fotografi nga pushimet e tij, shkruan "InfoKosova". Meda shihej tek sa...

Kafshohet turisti nga hajduti që i hyri në banesë për t’ia vjedhur paratë

Të mërkurën me 26 korrik 2019 një turist çek dhe banesa e tij kishin qenë cak i hajdutëve. Një hajdut i panjohur kishte hyrë në...

Deputeti i LDK-së reagon rreth lajmeve për fotot e tij nga deti

Naser Osmani është njëri nga deputetët e LDK-së në Parlamentin e Republikës së Kosovës, shkruan "InfoKosova". Mjaftoi një foto e bërë publike nga vetë Osmani...

E shtrirë në një pozitë jo fortë të hijshme, pa pikë turpi motra e Kimit ekspozon tangat

Janë të gjitha të mira dhe joshëse, shkruan "InfoKosova". Sapo ta shikosh njërën thua është më e mirë se tjetra, motrat Kardashian-Jenner. Por, kësaj radhe ishte...

Jo vetëm vajza, tani edhe djali i Afërdita Demakut ia thotë këngës!

Këngëtarja Afërdita Demaku si shumë kolege të saj, "zanatin" e këngës trashëgim po ia len fëmijëve, shkruan "InfoKosova". Janë bërë të shumtë këngëtare në skenën...

Edhe Soni Malaj shfaqet nga plazhi, ah çfarë trupi paska e nuk e kemi ditur!

Soni Malaj ka zgjedhur që sot pikërisht kur po mbretërojnë temperatura të larta në vendin tonë, të shkoj në plazh e të kënaqet, shkruan...

Miss BumBum ua heq kapakun e kresë, të pasmet e saj veç sa nuk ‘pëlcasin’

Modelja braziliane, e cila është pjesë e revistës PlayBoy, Suzy Cortez, është femra më seksi që keni parë deri më sot. Linjat trupore të saj...

MË TË LEXUARAT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...

Shoferi i kamionit mblodhi 30 vjet monedha në Gjermani: Kur vdiq, familja trashëgoi 2500 kg pasuri !

Një shofer kamioni nga Gjermania veriore mblodhi monedha për 30 vjet dhe shumicën e tyre e paketoi në qese plastike. Sipas medieve të huaja, shumica...

Ky është aeroplani më i madh në botë!

Ndoshta nuk do ta besoni, por ky është aeroplani më i madh në botë. Testimi i tij publik do të bëhet në vitin e ardhshëm...

Pamja që çuditi amerikanët: Të gjithë ishin të sigurtë që ishin alienë

Një raketë e kompanisë së Elon Musk, SpaceX, ka transportuar 10 satelitë për në hapësirë nga Kalifornia të premten, duke lënë prapa një mjegull...
web
analytics