Web Analytics

ShowBiz

Artikujt e fundit

Diola Dosti zbulon lidhjen e ngushtë që i dashuri i ri i saj ka me vajzat e saj

Nutricionistja Diola Dosti ka shpallur me krenari se ka...

Në Shqipëri bënte ‘luks’, por ja si është jeta e Oltës në Spanjë

Olta Gixhari është një nga emrat më të përfolur...

Heidi Baçi lë Romeon dhe Shqipërinë e “arratiset” në Itali, ja çfarë shkruan ajo

Pas përfundimit të Big Brother VIP 3, Heidi Baci...

Vetëm pak muaj pasi lindi fëmijën, Greta Koçi befason me linjat trupore

Këngëtarja Greta Koçi, vetëm disa muaj pas lindjes së...

Opinione

Trashëgimi politike apo “damnatio memoriea”?

Roma e lashtë dhe perandoria e saj, historinë e...

Nga dhjetori në dhjetor

Në fundin e viteve 1990, shqiptarët kishin shpresë se...

Evropa në rrezik

Burimi: The Guardian (titulli origjinal: War or peace? Dictatorship...

Sporti

Auto-Moto

Kuriozitete

Fun

Teknologji / Shkencë

Rrjetet Sociale

Facebook

Instagram

Youtube

TikTok

Lifestyle

Shëndetësi

Histori

Artikujt e fundit