Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Pamje nga festa e ditëlindjes së vajzës së Diellza Kolgecit, kaq shumë qenka rritur

Sot pesë vite më parë, Diellza Kolgeci dhe Fisniku morën epitetin e bekuar të prindërve, duke filluar një udhëtim të pazëvendësueshëm në prindërim.

Jetën e tyre e zbukuroi Helena, vajza e tyre e dashur, e cila sot shënon pesëvjetorin e saj.

Për të festuar këtë ditë të veçantë, ata zgjodhën të organizojnë një festë në parkun e Gërmisë, duke përuruar këtë rast të rëndësishëm me miqtë dhe familjarët e tyre.

Në fotografitë e publikuara, fytyrat e tyre shfaqin një lumturi të thellë dhe të plotë, ndërsa festa përmban një atmosferë të ngrohtë dhe të gëzueshme.

Ne urojmë që kjo lumturi të shoqërojë Helenën në udhën e saj të jetës dhe të mbushë çdo ditë me kënaqësi dhe suksese të mëdha.

Të fundit