Web Analytics

Parashikimi i motit për sot, diell dhe vranësira

Botuar nga: InfoKosova

Sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 15-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 21°C.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT