Web Analytics

Pas dy martesave të dështuara, Tuna po martohet për herë të tretë?

Këngëtarja e mirënjohur Tuna, ka zbuluar se është në përzgjedhje të vellos së tretë, përmes një InstaStory ajo ka postuar një video nga atelia e dizajnerit, Valdrin Sahiti i cili eshte nje nga dizejneret me te njohur shqiptar.

“Nkonsult te ky shoku jon ma i talentumi për vellon e tretë”, ka shkruar ajo teksa po i shfaqte vellot e mrekullueshme, ka shkruar ajo siper fotos ku shihen disa vello te bukura per martese.

Se a do të kemi një dasmë të tretë nga këngëtarja mbetet të shihet, kujtojmë se, martesa e parë e saj ka qenë me Rilind Rekën, dasma e të cilëve bëri shumë bujë për luksin, por që u ndanë.

Ndryshe, Tuna eshte nje nga kengetaret me te dashura per publikun e cila eshte ne skene tash e shume vite dhe pelqehet nga ndjekesit e fansat e saj te shumte qe i percjellin kenget e saj te bukura.

Shiko foton:

Nga rubrika