Web Analytics

Pas humbjes drastike të peshës, Armonda bën ndryshimin e papritur në pamje!

Botuar nga: InfoKosova

Flamur dhe Armonda janë cifti i njohur i rrjeteve sociale.

Duke sjellur detaje nga jeta e tyre private, ata kanë arritur te jenë mjaft të pëlqyeshëm në publik.

Armonda së fundmi ka marrë vëmendje me humbjen drastike të peshës.

Por, në një postim në Instagram ka treguar se ka bërë edhe një ndryshim në pamje.
Ajo ka vendosur që ti zjgat flokët, dhe po duket kaq bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT