Web Analytics

Pas lajmit se po bëhen prindër, Justin dhe Hailey shfaqen për herë të parë në publik

Botuar nga: InfoKosova

Pas njoftimit se pritet të bëhen prindër, çifti Justin Bieber dhe Hailey Bieber kanë dalë për herë të parë në publik së bashku.

Hailey ishte në Los Angeles dhe kishte preferuar të mbante profil të ulët përpara mediave, ndërsa kjo është hera e parë që ata shfaqen bashkë që prej lajmit të bebit në pritje.

Ndërkohë që lajmi për prindërimin i ka përshëndetur ata, çifti po përgatitet për transformimin e jetës së tyre me renovimin e shtëpisë dhe përgatitjet për ardhjen e fëmijës së tyre të parë.

Shiko fotot:

Të FUNDIT