Web Analytics

Pas ndarjes nga i dashuri futbollist, Era Istrefi befason me postimin

Botuar nga: InfoKosova

Javët e fundit u aludua për një ndarje mes Era Istrefit dhe Amir Rrahmanit.

Ajo sot publikoi disa fotografi mjaftë provokative.

Por, më shumë se fotografit plotë shkëlqim vëmendje mori mbishkrimi i Erës “Më mungon”.

A është ky një konfirmim i këngëtares për ndarjen nga futbollisti i njohur./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT