Web Analytics

Pas përplasjes fizike në tualet, Françeska bën veprimin që nuk pritej ndaj Sarës

Botuar nga: InfoKosova

Njëra prej tyre sot mund të lërë shtëpinë, por në pritje të një vendimi final Sara dhe Françeska kanë vendosur të qetësojnë gjakrat mes tyre.

Ishte kjo e fundit që pas përplasjes së fortë dhe gati fizike që ndodhi në derën e tualetit, i kërkoi falje Sarës për situatënm e krijuar.

Françeska tha se veprimet agresive për të janë të patolerueshme.

Pjesë nga biseda:

Françeska: Kam shumë gjëra për të të thënë, por s’dua ta bëj. Situata mes nesh ka arritur maksimumin e asaj dhe nuk dua të arrij në atë nxehje të tepër.

Më vjen keq për fjalën që të thashë, nuk e meriton as ti dhe askush në këtë shtëpi, me fjalët që përdora unë, apo fjalët e tjera që janë përdorur. më vjen shumë keq, jo vetëm fjala ime, por të gjitha fjalët e ulëta

Françeska: Situata te banja për mua ishte e papranueshme, nëse doje që të dilje në nominim me mua, më dilje përballë, se kam aq shumë këllqe saqë isha futur si zonjë. Në atë pikë isha e shqetësuar, sepse nuk dua të viktimizohem.

Është personale me mua dhe pse reagova ashtu. Veprimet agresive për mua janë të papranueshme. Njerëzore kam qenë dhe do të mbrohem. Këtu është një lojë.

Të FUNDIT