Web Analytics

“Po u ndave, ti ikën”, Sara i kthehet Gazit: Bardhit i kam bërë nder, prej meje i përmendet emri në shtëpi

Botuar nga: InfoKosova

Konkurrenti i BBVA 3, Gazi deklaroi se nëse Sara Gjordeni dhe Bardhi i japin fund lidhjes brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3, atëherë ajo është e rrezikuar për të dalë.

Në një diskutim së bashku, Gazi tha se duhet të ketë frikë nga Ilnisa, pasi do të bëjë të pamundurën për t’i ndarë, ndërsa Sara tha se është e kundërta. Sipas saj, ishte ajo që i dha ‘zë’ Bardhit brenda shtëpisë pas lidhjes.

Gazi: Ajo (Ilnisa) do të bëjë të pamundurën të të ndajë. Po të ndau nga Bardhi, të shkatërroj! Pas një ndarje me Bardhin ti do jesh prap këtu?

Sara: Ça the? Zoti mos sprovoftë

Gazi: Prej Bardhit ke marrë një super opinion jashtë

Sara: Unë mendoj që nderin më të madh në BB Bardhit ia kam dhënë unë, Bardhi ka qenë pasiv.

Gazi: Dakord ti je shefi

Sara: E hodha si teori. Është shumë e vërtetë, emrin e Bardhit s’ja kisha dëgjuar ndonjëherë

Gazi: Je më e fokusuar. Ai të ka bërë ty, në një moment shumë delikat

Sara: S’ma ka dhënë ai mo Gaz

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT