Web Analytics

Publikohet foto, nuk do besoni si dukej nëna e Argjentina Ramosaj para 20 viteve

Botuar nga: InfoKosova

Publikohet një foto e rrallë që tregon paraqitjen e një prej figurave më të njohura të medias, Suzana Mushkolaj, para dy dekadash.

Në kohën kur ajo ende nuk ishte e njohur për publikun masiv, fotoja zbulon një pamje të pazakontë të aktuales së modës dhe dizajnit.

Mushkolaj, e cila sot njihet për elegancën dhe stilin e saj të përjetshëm, tregon se edhe në atë kohë ajo ndryshonte nga masa me shkëlqimin e saj natyror.

Pamja e saj e shkëlqyer në këtë foto përshkruan një histori të rrallë të rrugëtimit të saj në botën e modës dhe të medias.

Shiko foton:

Të FUNDIT