Web Analytics

Reagon Adrola Dushi pas deklaratës që bër Capital T për të

Adrola Dushi dhe Capital T kanë qenë subjekt i shumë komenteve dhe spekulimeve për një romancë të mundshme, por reperi ka vendosur të bëjë të qartë situatën në një deklaratë në një emision.

Capital T ka shprehur se Adrola Dushi është “femra më e bukur shqiptare”.

Ndërkohë, ajo ka reaguar duke publikuar në një story në rrjetet sociale thënien: “O syni të dua për kishë të laçit.”

Kjo veprim i Adrola Dushit është interpretuar nga ndjekësit si një përgjigje ndaj deklaratës së reperit, duke shtuar më shumë fokus dhe spekulime rreth marrëdhënies mes tyre.

Shiko foton:

Nga rubrika