Web Analytics

Reja e Mihrijes ekspozon këmbët e gjata veshur super shkurt

Tringa Berisha është e njohur në publik si partnerja e djalit të Mihrije Braha dhe Naim Abazit.

Tringa është aktive në rrjete sociale ku herë pas here publikon edhe pamje pranë vjehrres Mihrijes.

Së fundmi ka publikuar një foto ku merrë vëmendje me format trupore.

E veshur në të shkurtra ajo ka ekspozuar këmbët e gjata./InfoKosova.

Shiko foton:

Nga rubrika